Hizmetlerimiz

 SEO

SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu, arama motoru sıralamalarını iyileştirmeye çalışan etkinliğe verilen addır. Arama sonuçlarında Google™, alakalı ve yetkili olduğunu düşündüğü sayfalara bağlantılar gösterir. Yetki, çoğunlukla diğer web sayfalarından gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini analiz ederek ölçülür. Basit olarak, web sayfalarınıza, diğer web sayfaları bağlandığı sürece Google™ sıralamalarında yükselme potansiyeline sahiptir.

 Website & Mobil

Mobil uyumlu Web Sitesinizi yapıyor, varsa mevcut sitenizi düzenliyor, arama motorlarında üst sıralarda görünmenizi sağlıyoruz.

 Dijital Pazarlama

Google, Facebook, Instagram, YouTube ve diğer dijital mecralarda reklamlarınızı hazırlıyor, yayınlıyor ve yönetiyoruz.

 E-Ticaret

İşinizi büyütmeniz için gerekli olan E-Ticaret sistemlerini sizin için hazırlıyor, kullanıma hazır hale getiriyoruz.

 Yazılım Geliştirme

Şirketiniz için ihtiyaç duyduğunuz Fonksiyonel Web Sitelerini, Web Tabanlı Yazılımları, Masaüstü Yazılımları veya halihazırda kullandığınız programlar için (Logo, Eta, CRM, ERP vs.) Entegrasyon Araçlarını yazıyoruz.

 Kreatif Tasarımlar

Şirketinizin ihtiyaç duyduğu Logo, Katalog, Kartvizit, Fatura, Antetli Kağıt gibi basılı materyalleri, Kupa, USB Bellek, PowerBank, Kalem, Ajanda gibi promosyon ürünlerini tasarlıyor ve üretiyoruz.

 Markalaşma

Akılda Kalıcılık, Bağlılık, Bilinirlik ve Seçkin İmaj gereksinimlerini Kreatif Gücümüzle birleştirerek Markanızı yaratıyoruz.